У Авакова з’явився радник, що координуватиме зменшення аварійності на дорогах

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив своїм радником на громадських засадах депутата 8 скликання Ігоря Діденка. Про це повідомляє сайт МВС.

Як зазначається, Діденко координуватиме роботу фахівців міністерств та відомств в частині реалізації державної програми по зменшенню аварійності та смертності на дорогах України на 30% до 2024 року; створення якісної системи збору даних ДТП в Україні за методикою європейської системи збору та обробки даних CADAS, а також автоматичну інтеграцію даних про стан аварійності на дорогах України в Європейську статистику ДТП.

Також він домомагатиме місцевій владі при підготовці та впровадженні муніципальних програм з безпеки дорожнього руху, у запровадженні новітніх технологій з безпеки дорожнього руху задля збереження життя людей та впровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху тощо.

Нагадаємо, Ігор Діденко був депутатов минулого скликання від партії «Самопоміч». Є засновником телеканалу «Перший автомобільний». Також відомий як президент медіа-групи «Автоцентр» — видань автомобільної тематики.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *