Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Греції випадково знайшли дві статуї віком 2300 років. Фото

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Знайдені дві фігури в Греції
Фото culture.gov.gr

Вони виявилися частинами замурованого надгробку

У Греції за дивних обставин виявили дві давні статуї, яким близько 2300 років. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та спорту країни.

Як зазначається, знахідку розкопали в муніципалітеті Паянія на вулиці Палеопанагіас, де розпочалися роботи із спорудження нової ратуші.

При цьому додається, що дві фігури в повний зріст – це частини пам’ятника із білого мармуру, який був розбитий.

«Зображені дві жіночі фігури в повний зріст: з правого боку мертва жінка, що сидить у складному роздвоєнні (сидінні), спирається ногами на низьку підставку для ніг. Вона одягнена у прозору іонічну туніку та халат. З лівого боку перед мертвою жінкою стоїть її терапевт, сумно підтримуючи голову лівою рукою», — йдеться у повідомленні.

Згодом археологи дійшли висновку, що натрапили на замурований надгробок в священному храмі Агії Параскеви в Маркопуло. Його вік датується приблизно IV cтоліттям до нашої ери. У цей період Димитріос Фаліреас своїм законом у 317 році до н.е. заборонив спорудження розкішних поховальних пам’яток.


Фото culture.gov.gr

Наразі знахідки передали на зберігання та обслуговування Археологічному музею Враврони. А на місці працюють спеціалісти, імовірно, там можуть бути ще й інші решти пам’яток. Також на ділянці археологам вдалося розкопати рештки культурних надбань інших епох.


Фото culture.gov.gr
Новини за темою: У Єгипті на березі Нілу археологи виявили руїни римського форту

Раніше повідомлялося, що в Іспанії знайшли кришталевий кинджал віком 5 тисяч років. Він міг належати представнику тодішньої еліти.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *