У Львові шукають приміщення для другої хвилі вакцинації від Covid-19. У них облаштують зони очікування, щеплення та нагляду

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Сьогодні, 1 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий провів zoom-нараду із керівниками міських медичних закладів щодо вакцинації від коронавірусу. У Львові вже формують мобільні бригади для першого етапу вакцинації та шукають приміщення для проведення другої хвилі.

Перший етап відбудеться у приміщення медичних установ. Йдеться про кабінети для щеплень, які вже обладнані всім необхідним. Однак для наступних етапів містові будуть потрібні більші приміщення. Їх мають поділити на три частини: підготовчий зал, зал власне для вакцинації, а також приміщення для тимчасового спостереження за тими, хто отримав щеплення. А ще потрібні окремі вхід та вихід — задля безпеки.

«Якщо говорити про першу хвилю, то ми будемо використовувати ті приміщення, які ми маємо в наших поліклініках. Якщо говорити вже про більш масштабну вакцинацію, ми дивимося на приміщення в районних адміністраціях. Це великі зали. Також будемо дивитися, які зали в нас сьогодні можна ще облаштувати. Але хочу повідомити відразу, до відома всіх: школи використовувати не будемо», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Спершу вакцину від Covid-19 отримають медики, які контактують із коронавірусними хворими, далі працівники мобільних бригад, які виїжджають на відповідні виклики. А також ті, хто проживають та працюють у пансіонатах для людей похилого віку.

Щеплення від коронавірусу потрібно буде зробити двічі, із перервою у 21 день.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко анонсував початок вакцинації в Україні вже із 15 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *