Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Туреччині розбився російський пожежний літак з вісьмома людьми на борту

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Літак розбився при заході на посадку після виконання завдання з гасіння пожежі. На його борту перебувало п’ятеро російських військових і троє громадян Туреччини.

Літак Бе-200 (архівне фото)

В Туреччині у суботу, 14 серпня, при заході на посадку після виконання завдання з гасіння пожежізазнав катастрофи російський літак Бе-200, повідомили в міноборони РФ. На його борту перебували п’ятеро російських військових і троє громадян Туреччини, які вказували екіпажу на осередки гасіння пожеж. Ніхто не вижив, повідомляє агентство «РИА Новости».

Літак розбився в районі міста Адана. Для з’ясування причин трагедії на місце катастрофи направлено комісію міноборони Росії.

Читайте також: У Туреччині зливи допомогли у боротьбі з лісовими пожежами

У липні міноборони РФ повідомляло про відправку до Туреччини літака-амфібії Бе-200 для допомоги в гасінні пожеж. У повідомленні зазначалося, що до Туреччини полетів Бе-200 зі складу морської авіації Військово-морського флоту Росії.

Бе-200 — багатоцільовий літак-амфібія, призначений для пожежогасіння, надання екстреної допомоги в районах надзвичайних лих, пошуку і порятунку на воді, санітарних і вантажних перевезень, а також моніторингу навколишнього середовища. Він може взяти на борт 12 тонн води.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *