Франція і Німеччина обмежили перетин кордону через поширення Covid-19. До такого рішення країни вдалися через погіршення ситуації з коронавірусом

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Франція та Німеччина оголосили про введення обмежень на перетин кордону через погіршення ситуації з коронавірусом.

Так, уряд Франції забороняє в’їзд з-за меж Європейського Союзу, а також виїзд туди зі своєї країни, заявив прем’єр-міністр країни Жан Кастекс.

Заборона набуває чинності з 31 січня й не поширюватиметься лише на працівників, які живуть на прикордонних територіях. Водночас у Францію можна буде в’їхати з території ЄС, але тільки з негативним тестом на Covid-19.

У самій Франції на тлі зростання захворюваності Covid-19 також посилять протиепідемічні заходи: закриють крамниці площею понад 20 тис. метрів², які не торгують товарами першої необхідності, а магазини з такими товарами, а також школи зможуть працювати щонайдовше до 18:00.

Німеччина з 30 січня до 17 лютого заборонила в’їзд із п’яти країн – Великої Британії, Португалії, Ірландії, Бразилії та Південно-Африканської Республіки – через поширення в них нових штамів коронавірусу. Заборона не стосуватиметься німців, які повертаються з цих країн, та іноземців із посвідкою на проживання в Німеччині.

З 31 січня заборона на в’їзд пошириться ще на дві африканські країни – Лесото та Есватіні.

Загалом же суворі обмеження на в’їзд у Німеччині діють уже приблизно щодо 40 країн, передусім тих, де поширені нові, більш заразні штами коронавірусу: для в’їзду з них на кордоні треба пред’явити негативний тест на Covid-19.

Нагадаємо також, що Чехія у ніч на 30 січня закрила свої кордони для іноземців через зростання кількості захворювань на коронавірус. Потрапити до країни можна лише у разі крайньої необхідності – в’їзд дозволений лише тим іноземцям, які працюють, навчаються або мають дозвіл на проживання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *