Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ФСБ шукає компромат на главу розвідки України: опубліковані записи

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії збирає компромат на нового начальника військової розвідки України Кирила Буданова. Українські спецслужби перехопили відповідні переговори.

Запис опублікована на сайті Головного управління розвідки Міноборони України .

Повідомляється, що в грудні один з підрозділів ГУР перехопило переговори між двома представниками ФСБ, які перебували в окупованому Сімферополі і Донецьку. У розмові вони обговорювали пошук компромату на Буданова і передачу його в управління ФСБ, яке спеціалізується на проведенні спеціальних і диверсійних операцій.

Зокрема, вони обговорюють, що раніше вже передали всю інформацію про Буданові. З повною записом можна ознайомитися за посиланням .

Співрозмовниками є колишні співробітники кримського управління СБУ, які перейшли на бік Росії, — Олександр Склянко і Микола Черних.

Нагадаємо, в серпні президент Володимир Зеленський звільнив з посади голови Головного управління розвідки Василя Бурба і призначив на його місце Кирила Буданова.

Відзначимо, за даними ЗМІ, на Буданова весною 2019 було скоєно замах. Йдеться про спробу встановити вибухівку під його автомобіль Chevrolet Evanda , яка здетонувала при установці. У даній справі київський суд відправив до в'язниці двох громадян Росії.

Офіційного підтвердження інформації про замах саме на Буданова немає, сам він відмовлявся від коментарів. Російська сторона вважає його нібито причетним до так званим "кримським диверсантам".

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *