Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Фільм про війну на Донбасі включили у шкільну програму в Данії. Фільм «Віддалений гавкіт собак» зняли в селі біля лінії фронту в Донецькій області

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

До теми

«Віддалений гавкіт собак» знімав на Донбасі данський режисер

Український документальний фільм «Віддалений гавкіт собак» режисера Сімона Леренґа Вільмонта увійшов до програми, створеної для школярів 6−9 класів у Данії, повідомив асистент режисера Азад Сафаров.

«В Данії школярів 6−9 класів будуть вчити розумінню конфліктів і воєн і прав дітей на базі фільму “Віддалений гавкіт собак”. Того самого фільму про 9-річного хлопця Олежку, який живе біля лінії фронту на Донбасі. Фільму, який ми знімали два роки разом з режисером Сімоном Леренґом Вільмонтом і який підкорив світ», – розповів Сафаров.

«Чому це важливо? Тому що європейські діти будуть дивитись цей фільм і розуміти, з чим стикаються десятки тисяч українських дітей на війні Росії проти України. Співпереживати їм і ставати на їхній бік», – додав він.

«Віддалений гавкіт собак» (The Distant Barking Of Dogs) – документальний фільм данського режисера Сімона Вільмонта спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії. Фільм знімали у селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. У 2019 році потрапив до короткого списку номінантів на премію Оскар у категорії Найкращий документальний повнометражний фільм, а у 2020-му був номінований на Еммі.

У центрі сюжету стрічки – життя хлопчика Олега, який живе зі своєю бабусею у Гнутовому на Донеччині, всього за 5 км від лінії фронту. Після початку воєнних дій на Донбасі вони залишаються в селі і спостерігають за тим, як виїжджають інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

До теми

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *