Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Хочуть одного, говорять інше: астрологи назвали таємні думки всіх знаків Зодіаку

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Астрологи назвали таємні бажання представників кожного знака Зодіаку, про які вони вважають за краще не говорити.

Овен

Овни завжди намагаються бути в центрі уваги, але в глибині вони душі мріють, щоб їх любили, обожнювали і носили на руках. А ще вони дуже хочуть, щоб їм не потрібно було працювати, а їх життя перетворилося на суцільну вечірку.

Телець

Тельці мріють про те, щоб всі проблеми розчинилися, як дим в повітрі, до них прискакав принц на білому коні або королева, з якими можна було б піти на край світу і залишити всю цю метушню — роботу, справи і проблеми.

Близнюки

Близнюки найчастіше хочуть бути або суперзіркою, або відлюдником, щоб піти від усієї цієї метушні і побути на самоті.

рак

Раки мріють про відданою і вірною другій половинці, міцну сім'ю, стабільне фінансове становище. У своїх фантазіях вони представляють себе королями і королевами, які мають власну прислугу і безмежну владу.

Лев

Леви хочуть бути кращими в обраній сфері, але не просто кращими, а єдиними і неповторними майстрами своєї справи. Їм потрібно, щоб всі знали, що вони роблять щось краще за інших.

Діва

Діви мріють про стабільність і мир на Землі, про те, що колись прийде прекрасний час і все будуть поважати один одного і любити. Це мудрий знак Зодіаку, який рідко хоче влади або нескінченних грошей.

ваги

Жінки-Терези мріють бути красивими і щоб все їм заздрили. Чоловіки ж таємно хочуть створити затишне гніздечко для себе і своєї сім'ї.

Скорпіон

Скорпіони в глибині душі мріють позбутися всього і всіх, що їм не подобається. Вони хочуть зібрати цих людей разом, посадити у вагони і відвезти куди-небудь в пустелю, щоб забути про них назавжди.

Стрілець

Стрільці таємно мріють навчитися читати думки, щоб стати номером один у всьому. У них є манія бути завжди правими і кращими, тому їх таємне бажання — стати надлюдьми.

Козеріг

Таємні бажання цих людей досить прості: вони хочуть жити у величезній неприступної фортеці, в оточенні тільки тих, кого знають краще за все. Ще не відмовилися б від уміння миттєво діагностувати брехня.

Водолій

Водолії таємно мріють увібрати в себе всі знання світу, розгадати загадки Всесвіту, стати просвітленими, зрозуміти божий задум. Але, звичайно, всім навколо вони кажуть, що хочуть стати успішними в бізнесі.

риби

Ці люди мріють про велику любов, а поруч з собою в якості другого половинки хочуть бачити хто кінозірку, а хтось — знайомого або знайому. Риби хочуть жити в оточенні ласки і уваги. Це все, що їм потрібно.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *