Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ціна біткоіни оновила історичний максимум

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Вартість біткоіни продовжує бити рекорди . В 8:59 неділі, 27 грудня, біткоіни (Bitcoin) подорожчав до $ 27 628. Про це свідчать дані CoinDesk .

До 9:29 за київським часом біткоіни торгується по $ 27 571.

За останні 7 днів криптовалюта подорожчала на 17%. Курс Ethereum становить $ 653,29 (+ 0,18% за тиждень), XRP — $ 0,29 (48,15%).

Ціна біткоіни зростає на тлі жорсткості державного контролю за ринком криптовалюта. Разом з тим позов Комісії з цінних паперів США (SEC) до стартапу Ripple, який випускає XRP, привів до обвалу курсу ріппла.

Нагадаємо, що вартість біткоіни почала помітно зростати після президентських виборів в США , які відбулися 3 листопада. 6 листопада курс криптовалюта наближався до рівня $ 16 тисяч.

У минулі вибори президента США біткоіни також почав дорожчати: з $ 700 в листопаді 2016 року до майже до $ 19 166 в грудні 2017 го. Після історичного максимуму криптовалюта в рази подешевшала.

Біткоіни — децентралізована система однойменної криптовалюта на основі технології блокчейн. Її може емітувати будь-який користувач, який є учасником системи.

Для цього необхідно створювати нові блоки системи за допомогою обчислювального пристрою. Концепція системи була опублікована в листопаді 2008 року.

На частку біткоіни доводиться 64,6% всього світового ринку криптовалюта. За задумом розробників, емісія біткоіни припиниться, коли буде видобуто 21 млн монет. Імовірно це відбудеться в 2140 році.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 25 грудня, курс долара в Україні "звалився" після тривалого зростання . На 28 грудня НБУ встановив офіційний курс на рівні 28,35 грн / $ 1. Курс на 10 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *