Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чиновникам "Нафтогазу" знову піднялі "мізерні" зарплати

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

У скандальному "Нафтогазі" знову Підвищення зарплат. І хоча топ-менеджмент й так отрімує суми Із шістьма нулями щомісяця, у Кабміні "під ялинку" вірішілі збільшити їхні оклади.

Хто скільки зароблятіме? І за чий кошт планируют Зміни?

Компанія, яка отрімує Шалені зарплати та мільйонні премії …

У нього ніби з преміальними в цілому виходило 3 млн.

Натомість Працюють почти "в нуль". Прибутки практично дорівнюють збитків.

Падає Видобуток, вона падає Суттєво, ніхто туди НЕ фінансує, ніхто ЦІМ НЕ займається.

Чи вігідно буті монополістом у газовідобувній сфере в Україні? НАК "Нафтогаз" доводити — ще й як. Можна згадаті хоча б, Наскільки Зросла ціна на газ для населення за останні роки. Лише за одного півріччя 2020 року — почти в половину.

Тарас Загородній, політичний експерт:

Ві за рахунок зростання ціни на газ, невмотівованого зростання ціни на газ Собі віпісуєте премії! Чому? Ві продаєте українцям де-факто український газ за ціною Німеччини, хоча и транспортування зовсім інше, и витрати зовсім інші. Далі, ви перепродаєте російський газ за ціною Німеччини — це теж НЕ відповідає Економічній доцільності.

А топ-менеджмент компании давно пов'яз у скандалах. Згадаті хоча б премию у 260 миллионов гривень, якові получил глава компании Андрій Коболєв за победу над російськім "Газпромом" у Стокгольмському артбітражі. Тоді ВІН віправдовувався: "гроші надіслав матері, яка живе в Амеріці".

Та й после цього випадка Коболєв та его колеги НЕ бідувалі — за 2019 рік (і ця інформація є на сайті компании) получил более 117 миллионов гривень! І це лишь сума додатково винагорода топ-менеджменту.

Валентин Землянський, експерт з енергетичних вопросам:

Коболєв є недоторканним, це видно. Щоб не відбувалося, Коболєв недоторканний, Вітренко недоторканний. Більш того, щоб замість того, щоб правоохоронні органи їм займалися, а його відправляють мало не Кабміном керувати, — за великим рахунком, ми з вами говоримо про зовнішній управлінні, коли за менеджментом державної компанії стоять інтереси великих неукраїнських холдингів.

І хоча Декларацію про доходи Андрія Коболєва тепер в Офіційному Реєстрі найти Неможливо, за ухвалив Кабміну від лютого цього року менеджер отрімує НЕ менше двох миллионов гривень на місяць.

Тарас Загородній, політичний експерт:

Це назівається одним словом — корупція. При чому — відверта, нахабно. У даного випадка ми бачим, что є велике зловжівання, смороду Собі віпісують гроші велічезні, при тому, что Середні працівники, Які Працюють у відобутку нефти та газу, — смороду НЕ отримуються відповідніх грошей.

Та й цього виявило замало. Напередодні урядовці затвердили план ДІЯЛЬНОСТІ Нафтогазу на 2020 рік. І про Підвищення зарплат для керівніцтва там не забули. Ставки знову зростуть почти в вдвічі. І хоча министр финансов Марченко БУВ так би мовити проти документа. Утім план міністри все одно підтрімалі. А зауваження НЕ врахувалі.

Сергій Марченко, министр финансов України:

Чистий прибуток у сумі 11,5 млрд грн, хоча за 9 місяців ОТРИМАНО збиток 18,7. Чи це узгоджується з проектом фінансового плану?
Наступний зауваження — необходимо переглянутися як дохідну, так и витратності часть з урахуванням порушеннях, виявлення ДЕРЖАВНА МИТНА службою.
Третє: витрати на дорахування до резерву сумнівніх боргів та патенти переглянутися з урахуванням вимог постанови правительства.
Необходимо переглянутися фонд оплати праці — передбачається Збільшення фонду оплати праці более, чем в два рази — на 56% для Членів правления, та на 85% для ПРАЦІВНИКІВ.

У НАК "Нафтогаз" ми написали запит и получил письмовий відповідь. Про розміри зарплат — у ній Звичайно ані слова. Утім, в компании повідомілі: бюджет на оплату праці — навпаки, менший, чем у 2019 году. А усе через модернізацію виробничих процесів. Звідки ж тоді в компании візьмуться гроші на Збільшення зарплат?

Відповідь є у експертів — смороду НЕ віключають, что заради Додатковий винагорода, монополіст вчергове піде на Підвищення цен на газ. І це питання лишь годині.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *