Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Що робити, якщо закачує у транспорті

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Довгоочікувана поїздка може обернутися крахом, якщо вас закачує у транспорті. Ось як запобігти неприємний синдром і провести відпустку з максимальним комфортом, пише doctor .

За нудоту в даному випадку відповідає вестибулярний апарат. Під час поїздок його рецептори сприймають тіло як нерухомий об'єкт, при цьому очі бачать, що відбувається рух. Ця нестикування призводить до запаморочення. Також нудота пов'язана з відсутністю тренування вестибулярного апарату, або з генетичними особливостями. Хоча спека, хвороба і вагітність можуть також вплинути на відчуття в дорозі.

Головне правило — не наїдатися перед дорогою, але і не бути абсолютно голодним. Бажано поїсти за пару годин до поїздки легкої і корисною їжею, яка не дратує кишечник.

Алкогольне сп'яніння, велика кількість кави і перевтома — це головні друзі заколисування. Тому перед поїздкою необхідно виспатися.

В моменті врятуватися від нудоти допоможе вода, відкрите вікно і м'ятні цукерки. Але якщо стає гірше, заздалегідь можна придбати в аптеці засіб від заколисувань.

Не читайте в дорозі і не користуйтеся телефоном, краще зосередитися на вигляді з вікна або розмові з сусідом. Важливо, щоб ви не фокусувалися на неприємних відчуттях.

Допомагає також здійснювати рухи ногами: постукування, тряска і перекочування. Так організм отримує сигнал, що ви теж перебуваєте в русі. Намагайтеся не пропускати зупинки, виходьте на вулицю і дихайте свіжим повітрям, розминайте тіло.

У вільний час спробуйте зайнятися тренуваннями вестибулярного апарату. Гойдалки і кругові рухи тілом можуть допомогти органу звикнути увазі рухомого світу навколо вас.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *