Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Капелюх, зняту з верхівки головної ялинки України, повернули на Софіївську площу

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA
Шляпу, снятую с верхушки главной елки Украины, вернули на Софиевскую площадь

facebook.com/1624654374

Її встановили окремо від ялинки.

58-кілограмову чарівну капелюх , зняту з верхівки новорічної ялинки на Софіївській площі, знову встановили, але на цей раз — як окремий арт-об'єкт. Про це написала на своїй сторінці в Facebook директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

— Довжелезна черга стоїть на краще символічного місця, де можна загадати бажання під чарівною капелюхом, — написала Попова.

Вона додав, що фото на пам'ять під самим очікуваним експонатом сезону можуть зробити всі бажаючі біля головної ялинки країни на Софійській площі.

Раніше після того, як стало відомо, що замість зірки верхівку головної ялинки на Софійській площі в Києві буде прикрашати капелюх, ідею розкритикували. В результаті її зняли . І тим самим зруйнували суть тематики новорічного містечка "Казковий ліс".

Чарівний капелюх зроблена з лози, а підсвічування складається з кілометра гірлянд. Розмір — 4,5 на 3,5 метра, вага — 58 кілограмів. Від її центру до краю виходять 300 світлових променів.

Проти капелюхи виступила православна церква України. за її даними, такий підхід "витісняє християнську символіку". Предстоятель ПЦУ митрополит Єпіфаній пояснив, що "кожен рік на верхівці розміщували зірку, яка символізує Віфлеємську зірку, а в цьому році суспільство побачило інший символ, не традиційний".

Кияни шикуються в величезну чергу, щоб сфотографуватися під капелюхом. Фото: facebook.com/1624654374

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Автор ідеї "капелюхи на ялинці" Добруцький: Страшно, коли тобі пишуть десятки повідомлень з матами-перемат

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *