Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Експерти спрогнозували істотне зниження числа заражень коронавірусів в Україні

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Эксперты спрогнозировали существенное снижение числа заражений коронавирусом в Украине
Протягом останнього тижня в Україні спостерігається стійке зниження епідемії коронавирусной інфекції. Як передає Replyua.net, з такою заявою виступили в робочій групі Нацакадемії наук, Нацакадемії медичних наук і університету Шевченка. Такий документ розміщений на сайті НАН. Відповідно до даних вчених, репродуктивне число SARS-CoV-2 в нашій країні знизилося до 0,88, і в перші дні січневого «локдауна» кількість виявлених нових хворих очікується нижче 4 000 на добу.

«Репродуктивне число стало менше одиниці для всіх регіонів України, крім Луганської області», — стверджують вчені. Також вони додали, що тут потрібно враховувати вплив додаткового вихідного дня минулого тижня (25 грудня), — це традиційно занижує статистику. Протягом останнього тижня відсоток виявлення нових інфікованих за допомогою ПЛР-тестів практично не змінився і склав 29%.

Також прогнозується, що 29 грудня по 4 січня середнє кількість нових випадків COVID-19 в Україні, швидше за все, буде в межах 7300-8200 на добу, а 5-11 січня — 6200-7300. Разом з тим, за весь період з початку пандемії в Україні до кінця жовтня число смертей, викликаних COVID-19, оцінюється в 24 200. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *