Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Елітного Bloomberg більш цікава думка Медведчука, ніж Зеленського, — експерт

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Провідною темою інтерв'ю президента Володимира Зеленського для The New York Times стало прохання до США дати Україні вакцину від коронавируса. Для донесення своєї позиції до керівництва США, Зеленському краще підійшов би Bloomberg, але це видання вважало за краще поговорити з головою політради «ОТЗЖ» Віктором Медведчуком.

Таку думку в Facebookзаявив політтехнолог і політичний публіцист Дмитро Джангіров.

«Однак традиційні ілюзії« Захід нам допоможе! » так само традиційно розбилися об безсмертне булгаковське: «Якщо тобі кажуть, що союзники прийдуть на допомогу — не вір. Союзники — сволота! » — іронізує аналітик.

Політтехнолог акцентує увагу на тому, що прохання до США дати вакцину стала однією з тем інтерв'ю Зеленського для The New York Times.

«Ось і доводиться Президенту ЗЕ крутитися як вуджу на сковорідці, скаржачись в інтерв'ю The New York Times, що він не може виразно пояснити українцям, чому не закуповується російська вакцина. Правда, щоб донести свою позицію до керівництва США, Зеленський краще б підійшов Bloomberg, який читає ділова і політична еліта Штатів. Але редакція Bloomberg віддала перевагу Віктору МЕДВЕДЧУКУ », — підкреслює публіцист.

Експерт зазначає, що і Володимир Зеленський, і Віктор Медведчук в своїх інтерв'ю обговорюють президентський коло тем.

«Причому ЗЕЛЕНСЬКИЙ і МЕДВЕДЧУК в своїх інтерв'ю обговорюють практично однакове коло тем — виклики і завдання президентського рівня», — констатує аналітик.

Тут же Джангіров уточнює, що інтерв'ю Медведчука вийшло в Bloomberg — виданні, розраховане на ділову і політичну еліту США.

«Але, як бачимо, елітного Bloomberg більш цікава думка опозиційного політика. Причому зверніть увагу, що Bloomberg супроводжує його інтерв'ю такими комплементарними характеристиками як «лідер» і «магнат». А також Bloomberg прямо дає зрозуміти, що йому вдалося зробити неможливе — популярність його партії ОТЗЖ є найвищою, починаючи з 2014 року, і рейтинг стабільно зростає », — підкреслює політтехнолог.

«До речі, якщо Україна буде чекати своєї черги в рамках програми« для бідних країн », то, за оцінкою The Economist, вакцинація розпочнеться не раніше 2022 года …» — підсумовує політтехнолог і політичний публіцист Дмитро Джангіров.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *