Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Японія мінімум до кінця січня закриває кордони через нового штаму коронавируса

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Япония минимум до конца января закрывает границы из-за нового штамма коронавируса
Японський уряд прийняв рішення повністю закрити кордони через пандемію коронавирусной інфекції. Як передає Replyua.net, про це сказано в повідомленні Nikkei. Відомо, що відповідний документ офіційно вступить чинності 28 грудня і його дія триватиме мінімум до кінця січня. Можливість перетину кордону держави буде надаватися тільки японцям і іноземцям зі статусом резидента Японії.

Також наголошується, що уряд вирішив закрити кордони через зростання захворюваності коронавірусів — в останні три дні добовий приріст становить мінімум 3 тис., А 25 грудня було підтверджено понад 3,7 тис. Нових випадків, що стало абсолютним максимумом з початку пандемії. Більш того, підтвердили як мінімум п'ять випадків зараження новим штамом коронавируса, який в середині грудня виявили в Великобританії.

Про виявлений новий тип коронавируса , через якого темпи поширення захворювання в деяких регіонах Великобританії значно зросли, 15 грудня заявив міністр охорони здоров'я Сполученого Королівства Метт Хенкок. На той момент в країні підтвердили понад 1 тис. Випадків зараження новим видом вірусу в 60 районах країни. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *