ЄС схвалив вакцину AstraZeneca попри скандал із її постачанням. Оксфордська вакцина стала третім зареєстрованим препаратом проти коронавірусу після Pfizer/BioNTech та Moderna

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалила вакцину Oxford-AstraZeneza, незважаючи на конфлікт із її виробником. Англо-шведська вакцина стала третім зареєстрованим у ЄС препаратом проти коронавірусу після Pfizer/BioNTech та Moderna.

«EMA рекомендує надати умовний дозвіл на продаж вакцини від Covid-19 AstraZeneca для профілактики коронавірусної хвороби 2019 (Covid-19) у людей віком від 18 років. Це третя вакцина проти COVID-19, яку рекомендує EMA», – йдеться у заяві європейського регулятора, опублікованому на сайті у п’ятницю, 29 січня.

Європейський регулятор заявив, що рішення про схвалення цього препарату ґрунтується на тому, що вакцина AstraZeneca під час випробувань показала приблизно 60% ефективності.

Схвалення вакцини відбулося на тлі скандалу, викликаного конфліктом між виробником вакцини та ЄС. AstraZeneca заявила, що зможе поставити у першому кварталі 2021 року значно менше доз, ніж очікувалося через проблеми на заводі у Бельгії.

Раніше ЄС затвердив вакцину німецького виробника Pfizer та американської компанії Moderna. Зазначимо, що вакцину AstraZeneca вже використовує Велика Британія, регулятор схвалив її наприкінці грудня 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *