Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ілон Маск хоче прорити підводний тунель біля Бока-Чика: для чого це потрібно

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

В останні роки мільйони людей дізналися про існування маленького селища в Техасі – Бока-Чика. Саме там розташована космічна база SpaceX, яка отримала назву Starbase. Там проходять численні випробування космічної техніки та будуть відбуватися запуски. Це створює певну незручність для місцевих жителів. Ілон Маск вирішив виправити цю незручність оригінальним способом

Приватний космодром Starbase розташовується прямо на шосе №4, який веде до популярного у місцевих жителів пляжу Бока-Чика. Саме цією дорогою мешканці навколишніх міст добираються до узбережжя Мексиканської затоки. Та з появою в окрузі Камерон SpaceX добирання до пляжу стало обмеженим через регулярні перекриття шосе №4. Ілон Маск хоче оригінально виправити ці незручності, побудувавши підводний тунель.

Що відомо про тунель під протокою Brazos-Santiago

Судноплавна протока розділяє острови Бразос та Саут-Падре. Саме на острові Бразос розташований найпівденніший пляж США Бока-Чика, де люблять відпочивати місцеві жителі.

Шосе №4 чим далі, тим частіше перекривається через запуски, різноманітні випробовування та доставляння великогабаритних вантажів до космічного центру SpaceX.

The Boring Company

Повідомляється, що Ілона Маск знайшов оригінальне розв’язання проблеми. У зв’язку з цим представники його компанії The Boring Company, яка спеціалізується на будівництві тунелів, мають зустрітися з представниками влади округа Камерон. Ймовірно, вони мають обговорити можливості риття такого тунелю під судноплавною протокою.

Якщо проєкт отримає дозвіл, то шосе №4 можна буде закривати регулярно, адже в людей з’явиться альтернативна дорога до пляжу. Наприклад, зараз SpaceX заборонено перекривати дорогу у вихідні дні.

Також це дозволить швидше потрапляти до Бока-Чика працівникам, які живуть на протилежній стороні протоки: на острові Саут-Падре та у місті Порт-Ізабел.

Проєкт може мати труднощі із фінансуванням, адже округ Камерон просто може не мати грошей на тунель. Але залишається варіант побудови підводної дороги коштом компанії SpaceX.Якщо ви шукаєте надійну техніку, ми знаємо виробника з бездоганною репутацією, який на українському ринку вже 16 років. Будьте певні: в ASUS можна підібрати техніку на будь-який смак та гаманець. 

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UAБудьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *