Італія не рекомендує вакцину AstraZeneca для людей старше 55 років. Вакцину британської компанії нещодавно схвалив європейський регулятор

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

До теми

Італійське агентство з лікарських засобів (AIFA) не рекомендує використовувати вакцину британської компанії AstraZeneca проти коронавірусу для людей віком старше 55 років. Раніше цю вакцину затвердив європейський регулятор. Про це пише «Європейська правда» із посиланням на заяву, опубліковану на сайті агентства.

«Дані реєстраційних досліджень вакцини AstraZeneca мають рівень невизначеності в оцінці ефективності у пацієнтів старше 55 років, оскільки ця група (в якій спостерігалася хороша відповідь антитіл) була представлена погано», – йдеться у повідомленні

Для літніх людей та осіб з послабленим імунітетом агентство рекомендує вакцини Pfizer/BioNTech та Moderna. Водночас регулятор рекомендує використання вакцини AstraZeneca для осіб віком від 18 до 55 років.

Нагадаємо, що європейський регулятор схвалив вакцину Oxford-AstraZeneza, незважаючи на конфлікт із її виробником. Англо-шведська вакцина стала третім зареєстрованим у ЄС препаратом проти коронавірусу після Pfizer/BioNTech та Moderna.

Схвалення вакцини відбулося на тлі скандалу, викликаного конфліктом між виробником вакцини та ЄС. AstraZeneca заявила, що зможе поставити у першому кварталі 2021 року значно менше доз, ніж очікувалося через проблеми на заводі у Бельгії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

До теми

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ОGLAVNOM.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *